دسته‌بندی نشده

تسلیت به‌مناسبت درگذشت ساسان منوچهری

Manoocherhri

اکنون که ایران در پیچ و خم‌های توسعه است؛ فقدان مدیران باتجربه و آگاه ضایعه‌ای عمیق است. در فضایی که زمزمه عدم سلامت و شفافیت نهادها و مدیران آن‌ها، آب را گل‌آلود کرده است؛ جای خالی مدیرانی که سال‌ها با دغدغه توسعه ایران با سلامت خدمت کرده‌اند به‌شدت احساس می‌شود.       درگذشت جناب آقای ساسان منوچهری خبری بسیار ... ادامه مطلب »

حذف رانت با تک‌نرخی شدن ارز

sarmaye

مصاحبه‌ای با اگزیم‌نیوز داشتم دربازه تک‌نرخی شدن ارز و اثرات آن در اقتصاد ایران در ادامه آمده است. لینک مصاحبه این‌جاست. این مصاحبه در چند بخش در #نیمکت (nymkat@)، کانال تلگرامی من نیز آمده است. * * * * * در ۵ سال اخیر بازار ارز کشور با تلاطماتی رو‌به‌رو بوده که این مسائل موجب افزایش ۳ برابری قیمت ارز ... ادامه مطلب »

فرصت تغییر

عمر عباس واعظ طبسی تولیت آستان قدس رضوی به پایان رسید و سرنوشت یکی از بزرگترین نهادهای اقتصادی کشور رو به تغییر خواهد گذاشت. طی چند دهه گذشته آستان قدس رضوی به مدد انواع امتیازهایی که دریافت کرده، به یکی از بازیگران مهم صحنه اقتصاد کشور تبدیل شده است. این نهاد تقریبا در همه کسب‌وکارها فعالیت دارد؛ از تولید آب‌میوه ... ادامه مطلب »

اولین همایش توسعه و عدالت آموزشی

h2

اولین همایش توسعه و عدالت آموزشی روزهای 3 و 4 آبان‌ماه سال جاری در دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد. این همایش مباحثه‌ای است میان اساتید دانشگاه، هنرمندان و فعالان رسانه‌ای درباره جنبه‌های مختلف «عدالت آموزشی کودکان و نوجوانان». ادامه مطلب »

افتتاح سالن ورزشی در خرم آباد

Eslami Bidgoli-eftetah 01

روز یک‌شنبه 2 شهریور 1393 سالن "سالن دانش‌آموزی محله علی‌آباد" واقع در سکونت‌گاه غیررسمی شهر خرم آباد را افتتاح کردم. این سالن چندمنظوره با اعتبارات شرکت عمران و بهسازی شهری ایران در هفت ماه ساخته شده است. ادامه مطلب »